نکات مهم قبل از استفاده از چسب کاشت مژه

 

 • انجام کار اضافه کردن مژه توسط کسی که بطور حرفه ای وعلمی دوره دیده باشد الزامیست زیرا با سلامت پوست و چشم مشتری ارتباط دارد .
 • دور از دسترس کودکان و تابش نور خورشید وگرما نگهداری شود .
 • در صورتیکه مدت طولانی از چسب استفاده نمیکنید در یخچال نگهداری شود .
 • بعد از هربار استفاده دور درب را با دستمال پاک کنید تا در استفاده بعدی دچار چسبندگی نشود .
 • بعد از هر بار استفاده برای جلوگیری از خشک شدن چسب ابتدا از محکم بسته شدن درب اطمینان حاصل کنید سپس ظرف چسب را بصورت ایستاده قرار دهید و با انگشت به دیواره چسب ضربه بزنید این عمل باعث تخلیه مازاد چسب از لوله مخروطی شکل خواهد شد .

هشدار

 1. هرگزچسب را یا پاک کننده را روی پوست مشتری نریزید .
 2.  بعد از باز شدن درب چسب شما حد اکثر تا دو ماه میتوانید از آن استفاده کنید .
 3. چسب را دو ساعت قبل از استفاده از یخچال خارج کنید و خوب تکان دهید تا به حالت اولیه باز گردد .
 4. توجه داشته باشید تمامی چسبها و پاک کننده ها از مواد شیمیایی ساخته شده اند و هرگز نباید با پوست و چشم تماس داشته باشند و صرفا برای چسباندن یا پاک کردن مژه ها کاربرد دارند اگر چسب یا پاک کننده وارد چشم شد ابتدا با آب و یا محلول آب نمک آنرا بشویید و اگر سرخی و ناراحتی زیادتر شد حتما به پزشک مراجعه کنید .
 5. در هنگام اضافه کردن مژه ممکن است برای مدت کوتاهی چشم شما بسوزد یا اشک کند اما به محض خشک شدن این علایم از بین خواهد رفت پس نگران نشوید .
 6.  بهترین دما در زمان اضافه کردن مژه 25 تا 28 درجه سلیسیوس و با رطوبت 50 تا 70 در صد میباشد .

نحوه استفاده

 1. ابتدا صورت و مژه ها را با پاک کننده های غیر روغنی و پروتین دار تمیز کنید .
 2. ظرف چسب را خوب تکان دهید و یک قطره از چسب را روی شیشه و یا یک سطح صاف بریزید سپس درب چسب را محکم ببندید تا از خشک شدن آن جلوگیر شود .
 3. بعد از 5 دقیقه که چسب را روی سطح قراردادید اقدام به کار کنید این امر باعث میشود تا بیشتر گاز آن از بین برود و همچنین چسب در وضعیت بهتر نسبت به خشک شدن قرار بگیرد .
 4. قبل از هر کاری از سلامتی و نداشتن حساسیت مشتری به چسب اطمینان حاصل کنید تا دچار حساسیت وناراحتی چشم وی در هنگام کار ونیز بعد از اتمام نشوید .
 5. به هنگام اضافه کردن مژه دقت کنید که مژه مصنوعی بیب دو مژه طیعی و در فاصله 2 ت 1/5 میلیمتری از ریشه مژه و یا پلاک قرار گیرد و از چسباندن مژه به پوست جدا خوداری کنید .
 6. در اتاقی که تهویه مناسبی داشته باشد از چسب اتفاده کنید توجه داشته باشید درون اتاق دود نباشد در صورت امکان از پنکه در فاصله دو متری مشتری استفاده کنید .
 7.  از خیس شدن مژه ها تا خشک شدن کامل آنها جلو گیری کنید .
 8.  بعد از عمل اضافه کردن مژه ها از دستمال ها و یا پاک کننده های آرایشی که روغن دارند ونیز ریمل ضد آب استفاده نکنید .
 9. بدلیل استحکام فوق العاده این چسب سرعت خشک شدن آن بسیار سریع میباشد که در بعضی اوقات و به نسبت جنس مژه مشتری باعث سفیدک درآن ناحیه میشود که توصیه میشود با کمی روغن وازلین برای فقط همان اولین بار آن را کمی چرب نمایید .
 10. بلا فاصله بعد از اضافه کردن مژه از بخار گرم در حمام و یا سونا استفاده نکنید .
 11. بعد از اضافه کردن مژه مصنوعی بدلیل اینکه مژه های طبیعی شخص رشد میکند بهتر است تا هر دو هفته یکبار برای مرتب کردن آن مراجعه وکار ترمیم صورت گیرد .
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbeac9 #140f10441 #020613191828